Cursusmateriaal initiator waterski & wakeboard

Hieronder kunnen jullie de nodige cursusteksten, power point presentaties,... terugvinden per module en per vak.


Examenrooster (de links voor toegang tot deze online examens staan onderaan per vak reeds klaar)


Module 1: Algemeen gedeelte initiator waterski & wakeboard (BOOT & KABEL)


M1: Didactiek (7u)

M1: Veilig sporten preventief (4u)
  • Cursustekst (zie VTS-profiel)
  • E-learning (zie VTS-profiel)

M1: veilig sporten curatief (4u)

Via deze link kom je terecht op de detailpagina (Sport Vlaanderen) van de online organisatie van module 1 (dit is hetzelfde voor Boot of Kabel). Onderaan deze webpagina kan je het cursusmateriaal terugvinden onder de rubriek “Nuttige bijlagen”.


Module 2: Sporttechnische module initiator waterski & wakeboard (BOOT & KABEL)


M2: Introductie tot de initiatoropleiding (1u)

M2: Opleidingsvisie WSV (1u)

M2: Get fit 2 ski (2u)

M2: Touwen, knopen en herstellingen waterski (2u)

M2: Waterskigerelateerde spelvormen (1u)

M2: Toegepaste reddingstechnieken waterski (8u)


Module 3: Didactische module initiator waterski & wakeboard (BOOT)


M3B: Veiligheidsaspecten van het varen (2u)

M3B: Specifieke didactiek - waterski (3u)

M3B: Specifieke didactiek - wakeboard (3u)

M3B: Specifieke didactiek - show (2u)

M3B: Specifieke didactiek - racing (1u)

M3B: Specifieke didactiek - blootvoeten (1u)

M3B: Specifieke didactiek voor personen met een beperking 1u)
  • Cursustekst
  • Online examen op 14/05 vanaf 17u (samen met didactiek show)

M3B: Didactische oefeningen Initiator Waterski Boot (8u)
Dagindeling:
donderdag 13/05/2021 MWK - Jos Lagae & Ingrid Vluymans
9:00 9:30 - algemene droogtraining 2 ski's/wakeboard
9:30 12:00 - lesgeven aan een beginnende skiër
12:30 13:00 - algemene droogtraining monoski/wakeboard
13:00 15:30 - lesgeven aan elkaar (meer gevorderde skiër)


Module 3: Didactische module initiator waterski & wakeboard (KABEL)


M3K: Veiligheid en bediening van de kabel (2u)

M3K: Specifieke didactiek - kabel waterski & wakeboard (6u)

M3K: Specifieke didactiek voor personen met een beperking 1u)

M3K: Didactische oefeningen Initiator Waterski kabel (6u)
Dagindeling:
zondag 9/05/2021 Lakeside Paradise
Christophe Maarsschaert & Axel Tack
9:00 11:00 kleine kabel 2.0 - aan elkaar lesgeven
11:00 12:00 Full size kabel - aan elkaar lesgeven
13:00 15:00 kleine kabel 2.0 - aan klanten lesgeven
15:00 16:00 Full size kabel - aan klanten lesgeven


Module 4: Stagemodule


Alle lesvoorbereidingen en reflecties bundel je in een reflectieschriftje.


Gegevens docenten:

Nele De Roosternele@waterski.be0497 84 15 93
Karin Desartkarin@waterski.be0472 69 34 76
Ronny Jansenjansen.ronny1@gmail.com0497 60 84 94
Filip Verveckenforkickx@hotmail.com0475/59 33 29
Jos Lagaejos@lacoprojects.com0497 47 63 00
Christophe Meersschaertchristophe@wake.be0486 94 72 88
Quincy Lambertquincy@lakesideparadise.be
Mike Resselermike.resseler@veeam.com0479 95 05 72
Karel Logghemaestrokarel@telenet.be