Wie is Wie

Onze werking bestaat uit enkele tientallen vrijwillige medewerkers in de verschillende provincies.

Daarnaast staan er vier vaste personeelsleden ten diensten van al onze clubs. Voor alle vragen kan u bij hen terecht. Zij helpen u graag verder!

De bestuurders van Waterski Vlaanderen kan je hier eveneens terugvinden. Deze bestuurders hebben een mandaat van 6 jaar en worden om de 2 jaren (pare jaren) 1/3 herverkiesbaar gesteld.

foto van De Rooster Nele

De Rooster Nele

Sporttechnisch coördinator

E-mail

foto van Desart Karin

Desart Karin

Sporttechnisch coördinator recreatie

E-mail

foto van Platteeuw Simon

Platteeuw Simon

Administratief coördinator

E-mail

foto van Dieltiens Marleen

Dieltiens Marleen

Administratief medewerker

E-mail

foto van Callewaert Jean Claude

Callewaert Jean Claude

Voorzitter

huidig mandaat: 12-03-2016 tot 2022 (vroegere mandaten: 2002-2004-2010).

E-mail

foto van Callewaert Margot

Callewaert Margot

Voorzitter sportwerking

huidig mandaat 17-3-2018 tot 2024 (vorig mandaat 03-03-2012 tot maart 2018)

E-mail

foto van Roofthooft Dirk

Roofthooft Dirk

Secretaris-generaal

huidig mandaat: 12-03-2016 tot maart 2022 (vroegere mandaten: 2002-2004-2010)

E-mail

foto van Swinnen Peter

Swinnen Peter

Bestuurder

huidig mandaat: 22-03-2014 tot maart 2020

E-mail

foto van Dooms Jan

Dooms Jan

Bestuurder

huidig mandaat: 22-03-2014 tot maart 2020

E-mail

foto van Julie Kerckhof

Julie Kerckhof

Bestuurder

huidig mandaat: 17-03-2018 tot 2024 (geen vroegere mandaten)

E-mail

foto van Rob Huysmans

Rob Huysmans

Bestuurder

huidig mandaat: 17-03-2018 tot 2020 (geen vroegere mandaten)

E-mail

foto van Michel Fobelets

Michel Fobelets

Bestuurder

huidig mandaat: 17-03-2018 tot 2024 (geen vroegere mandaten)

E-mail

foto van Hendrik Vandermarliere

Hendrik Vandermarliere

Bestuurder

huidig mandaat: 17-03-2018 tot 2022 (geen vroegere mandaten)

E-mail