Lessenrooster

Alvorens je mag inschrijven voor module 2,3 en 4 van de cursus trainer B waterski moet je in het bezit zijn van module 1A en 1B . Deze modules worden verschillende keren per jaar georganiseerd en kan je dus nu al volgen. Meer informatie hieromtrent kan je terugvinden op de website van Sport Vlaanderen.


Hieronder kan je alvast het lessenrooster terugvinden:

Datum Start Einde #uren P T module vak plaats Lesgever
do 22/10/2020 20:00 21:00 01:00 00:00 01:00 2A Introductie tot de opleiding Trainer B online Margot Callewaert
21:00 22:00 01:00 00:00 01:00 2A Multimedia online Mike Resseler
do 29/10/2020 20:00 21:00 01:00 00:00 01:00 2A Multimedia online Mike Resseler
21:00 22:00 01:00 00:00 01:00 2A Opleidingsvisie online Margot Callewaert
woe 18/11/2020 20:00 21:00 01:00 00:00 01:00 2A Talentontwikkeling in waterski & wakeboard online Margot Callewaert
21:00 22:00 01:00 01:00 00:00 2A Toegepaste trainingsleer in waterski & wakeboard online Margot Callewaert
01:00 01:00 00:00 2A Toegepaste trainingsleer in waterski & wakeboard zelfstudie Margot Callewaert
za 28/11/2020 09:00 11:00 02:00 01:00 01:00 2A Get Fit 2 Ski - functionele training SPRING - Duffel Karin Desart
11:00 12:00 01:00 01:00 00:00 3B Didactische oefeningen GF2S - functionele training SPRING - Duffel Karin Desart
12:30 14:30 02:00 01:00 01:00 2A Get Fit 2 Ski - trampoline SPRING - Duffel Christophe Meersschaert
14:30 15:30 01:00 01:00 00:00 3B Didactische oefeningen GF2S - trampoline SPRING - Duffel Christophe Meersschaert
do 03/12/2020 20:00 22:00 02:00 00:00 02:00 3A Mental coaching van waterskiërs & wakeboarders online Luc Vanderhofstadt
01:00 01:00 00:00 3A Mental coaching van waterskiërs & wakeboarders taak
ma 10/12/2020 19:30 22:30 03:00 00:00 03:00 3A Competentie ontwikkeling online Margot Callewaert
zo 13/12/2020 08:30 10:30 02:00 00:00 02:00 2A Sportvoeding Huis v/d watersport Julie Vansteenwinkel
10:30 12:30 02:00 00:00 02:00 2A Toegepaste trainingsleer in waterskiën Huis v/d watersport Margot Callewaert
13:00 15:00 02:00 00:00 02:00 2A Toegepaste trainingsleer in waterskiën Huis v/d watersport Margot Callewaert
15:00 17:00 02:00 01:00 01:00 2A Techniek taping Huis v/d watersport Valerie Van De Geijn
do 22/04/2021 20:00 22:00 02:00 00:00 02:00 2B Trekken van waterskiërs online Rob Huysmans
voorjaar 2021 09:00 12:00 03:00 01:30 01:30 2B Materiaal, basistechnieken en foutenanalyse waterski & wakeboard Huis v/d watersport Christophe Meersschaert
12:30 17:30 05:00 02:30 02:30 2B Materiaal, basistechnieken en foutenanalyse waterski & wakeboard Huis v/d watersport Jos Lagae
zomer 2021 09:00 11:00 02:00 02:00 00:00 3B Didactische oefeningen - basistechnieken en -didactiek watervlak Jos Lagae
11:00 12:00 01:00 01:00 00:00 3B Didactische oefeningen - basistechnieken en -didactiek watervlak Jos Lagae &
Rob Huysmans
12:30 15:30 03:00 03:00 00:00 2B Trekken van waterskiërs watervlak Jos Lagae &
Rob Huysmans
15:30 17:30 02:00 02:00 00:00 2B Trekken van waterskiërs watervlak Rob Huysmans
zomer 2021 09:00 13:00 04:00 02:00 02:00 2B Materiaal, tactiek, gevorderde technieken en foutenanalyse - disciplinespecifiek klaslokaal disciplinespecifiek
13:30 14:30 01:00 00:00 01:00 2B Wedstrijdreglementering disciplinespecifiek klaslokaal disciplinespecifiek
14:30 18:30 04:00 04:00 00:00 3B Didactische oefeningen - Klassiek - disciplinespecifiek watervlak disciplinespecifiek
zomer 2021 ??? ??? 02:00 02:00 00:00 3A Competentie ontwikkeling ??? Margot Callewaert
??? ??? 02:00 02:00 00:00 4 Feedback & reflectie ??? Margot Callewaert of stagementor


Accommodatie: