Vlaamse Belofte

Waterski Vlaanderen wil elk jaar de jeugdskiër (-21 jaar) die het meest progressie maakt in de kijker zetten.
Deze Vlaamse jeugdskiër die na de laatste wedstrijd als eerste eindigt in deze rangschikking en aan minimum twee wedstrijden, die voorkomen op de nationale kalender, heeft deelgenomen mag de trofee "Vlaamse belofte" in ontvangst nemen. Daarnaast wordt hij beloond met een week stage t.w.v. €500.

Hoe wordt dit klassement berekend?

Dit klassement werd berekend aan de hand van de standingslist.

Als progressie wordt verstaan:

De Vlaamse jeugdskiër die na de laatste wedstrijd als eerste eindigt in deze rangschikking en aan minimum twee wedstrijden van het klassement heeft deelgenomen krijgt een week stage aangeboden door WSV cel klassiek. De skiër dient hiervoor aanwezig te zijn op de prijsuitreiking of met geldige rede verontschuldigd.

Skiërs die deze trofee behaalden zijn

Vlaamse Belofte 2017

Inès Solé sluit het seizoen af met de trofee "Vlaamse Belofte 2017" op zak. Ze skiet in de categorie U10 jaar en komt uit voor de club MWK. Zij zal op de Belgian Boat Show in februari uitgenodigd worden om haar prijs in ontvangt te komen nemen.


SkiërClubVooruitgangTotaal
2017
Totaal
2016
Totaal
2015
Totaal
2014
Slalom
2017
Figuren
2017
Springen
2017
1Solé InèsMWK800,251116,36316,111035,7180,65
2Silkens IvannaVVW-Gierle506,66597,8591,19467,15130,70
3Geens JasminVVW-Gierle371,071098,54726,47676,47276,57145,50
4Peremans MathieuMWK197,19457,75260,56457,75
5Geens MargoVVW-Gierle167,83167,83167,83
6Beckers IbeMWK162,961871,421708,461479,981168,49985,40886,02
7Vervloet LowikMWK33,34566,67533,33633,80373,24566,67
Wuyts RobMWK0,00338,03451,92220,46338,03
De Ryck ArnaudMWK0,00886,67900,88586,67524,65886,67
De Snoeck LewisVVW-Integra0,00520,55593,33520,55
De Ryck Sam MWK0,00426,67457,75426,67

Vlaamse Belofte 2016

Jasmin Geens, aangesloten bij de waterskiclub VVW Gierle, schittert op jonge leeftijd al op het water.

Waterski Vlaanderen heeft het jonge waterskitalent uit Lille vrijdagavond op de Belgian Boat Show op Flanders Expo in Gent beloond met de trofee van Vlaamse belofte 2016. Dat is de trofee voor de Vlaamse jeugdskiër die op het einde van het jaar de grootste vooruitgang heeft geboekt.

In 2016 werd ze Belgisch kampioen showski met VVW Gierle, behaalde ze zilver op het BK U17 slalom én figuren. In die laatste categorieën skiën meisjes en jongens samen. Jasmin Geens moest slechts één jongen van zeventien jaar voor laten gaan. In 2016 behaalde ze ook brons op het BK Open Klasse figuren, met alle vrouwelijke toppers. Ze was ook de winnaar van de jobe-fun tour, een nationale jongerencriterium.

0SkiërClubVooruitgangTotaal
2016
Totaal
2015
Totaal
2014
Totaal
2013
Slalom
2016
Figuren
2016
Springen
2016
1Geens JasminVVW-Gierle426,47726,47536,76189,71
2Wuyts RobMWK331,46451,92220,46387,3264,60
3De Ryck ArnaudMWK314,21900,88586,67524,65228,87820,0080,88
4Beckers IbeMWK228,481708,461479,981168.49651,31919,71788,75
5Labarre Arnaud JrRNV215,542172,361956,822223.991960,16933,33389,15849,88
6De Ryck SamMWK157,75457,75457,75
7Silkens IvannaVVW-Gierle91,1991,1991,19
8Solé InesMWK16,11316,11285,7130,40

Vlaamse Belofte 2015

Na afloop van het waterskiseizoen bevestigde Ibe Beckers de trend die zij reeds een heel seizoen laat zien.

Weerom kon zij haar persoonlijke beste prestaties bijstellen. Op deze manier verstevigt Ibe haar leiderspositie in de Vlaamse Belofte. Zij was dit jaar zeer nadrukkelijk op de wedstrijden aanwezig. Haar vastberadenheid en inzet levert haar de trofee van de Vlaamse Belofte op.

Ibe Beckers skiet in de categorie -12 jaar en komt uit voor de club MWK, Mechelen.

SkiërClubVooruitgangTotaal
2015
Totaal
2014
Totaal
2013
Totaal
2012
Slalom
2015
Figuren
2015
Springen
2015
1Beckers IbeMWK311,491479,981168.49651,31844,72635,26
2Vervloet LowikMWK260,56633,80373,24633,80
3De Snoeck BasilVVW-Intergra143,49975,14533,33831,65551.72713,3360,89200,92
4Wuyts RobMWK63,83220,46156,6363,83
5De Ryck ArnaudMWK62,02586,67524,65228,87586,67