Bestelformulier cadeaubon

Regelmatig krijgen we de vraag waar men terecht kan voor een waterski of wakeboard initiatie.

Daarom bieden wij, samen met onze clubs deze cadeaubon aan.
Hiervoor:

  • mag je zonder meerprijs een wetsuit, een reddingsvest en ski’s of een wakeboard gebruiken
  • krijg je een droogtraining
  • word je op het water begeleid door een ervaren trainer om je een succeservaring te bezorgen in het waterskiën of wakeboarden.

Na de initiatie krijg je:

  • ofwel een clubbrochure met meer informatie over de club en/of de WSV-landkaart
  • meer informatie over de voorwaarden om aan te sluiten bij de club of om nog eens terug te komen waterskiën of wakeboarden.

Deze cadeaubon kost € 30,00. En wat moet je doen om deze te bestellen:

Neem contact op met Waterski Vlaanderen via:

  mail:

wsv@waterski.be

  tel.:

03 271 19 59

  fax:

03 235 30 97

  post:

Waterski Vlaanderen vzw
Beatrijslaan 25 bus 25
2050 Antwerpen

 

 

 

 

Met deze bon kan je op volgende plaatsen terecht:

 Club (boot)

 Adres

 Contactpersoon

 Tel./GSM

 email

 Mechelse Waterski Klub

 Battenbroekstraat 1,
 2800 Mechelen

 Lieven Spoo

 0495/23.00.00

 lieven@mwk.be

 Mol Ski

 Nieuwe Dijk 83 - sas 4, 
 2400 Mol

 Guido Philips

 0497/33.42.54

 guido@molski.be

 VVW-Gierle

 Haarlebeek z/n,
 2275 Lille

 Ludo Vranckx

 0495/23.87.40

 ludo.vranckx@skynet.be

 VVW-Grobbendonk

 Kanaaldijk z/n,
 2280 Grobbendonk

 Kurt SleeckX

 0495/32.55.14

 info@vvwgrobbendonk.be

 VVW Hassel Kuringen

 Simpernelstraat 2, 
 2250 Olen

 Wouter Leën

 0476//87.29.17

 waterski@vvwhasselt.be

 VVW-Olen Haven

 Hoogbuul 53b,
 3511 Hasselt

 Frans Vermeulen

 014/31.83.91
 0496/53.08.15

 frans_vermeulen@telenet.be

 Lommel Ski

 Plas te Lommel-Barier
 3920 Lommel-Barrier

 Kris Smets

 0494/90.43.48

 lommelski@gmail.com

 Watersportclub AldeneikerPlas Maaseik

 Herenlaakweg 23,
 3680 Maaseik

 Gerard Maas

 0478/56.68.56

 info@gematax.be

 Costa Zela

 Dijkstraat z/n,
 9240 Zele

 Erik Verstraete

 0486/92.78.62

 costazela@scarlet.be

 Ski en Bootclub De Durme

 Gentstraat 179b,
 9140 Tielrode

 Ronny De Kerf

 0479/71.25.76

 ronny.de.kerf@sbdd.be

 VVW-Waesmeer

 Huis ten Halve 41,
 9140 Tielrode

 Ingrid Vluymans

 0475/78.55.31

 ingrid.vluymans@vvw-waesmeer.be

 Izegemse Watersportvereniging

 Noordkaai 31,
 8870 Izegem

 Eveline Rosseel

 0491/25.10.88

 rosseleveline@gmail.com

 Waterskiclub Hoge Dijken

 Zeeweg 60,
 8460 Roksem-Oudenburg

 Martine Thys

 0475/47.10.37

 martinethys@skynet.be

 West-Vlaams Showteam

 Varsenareweg 29,
 8492 Jabbeke

 Lieven Hardy

 0496/27.93.40

 lieven.hardy@hardy.be

 Genker Watersport Vereniging

 Swinnenwijerweg z/n
 3600 Genk

 Guido Bollen

 089/84.37.79
 0473/97.03.33

 guido.bollen.gwv@belgacom.net

 Maaslandse Watersportvereniging

 Litzberg 35
 3650 Dilsen-Stokkem

 Marc Rogiers

 0477/79.10.26

 admin@mwv-lanklaar.be

 Reunie Nautilus Vilvoorde

 Westvaardijk 57
 1850 Grimbergen

 Jan Dooms

 0496/55.32.43

 jandooms@connecto.com

 Club (kabelbaan)

 Adres

 Contactpersoon

 Tel./GSM

 email

 Lakeside Paradise

 Duinenwater - Knokkestraat
 8300 Knokke-Heist

 Tom Soupart

 050/60.60.35

 tom@lakesideparadise.be

 Terhills Cablepark

 Vilverstraat
 3650 Dilsen-Strokkem

 Thomas Vincent

 0471/70.15.54

 info@terhillscablepark.be