JOBE FUN TOUR 2017 - RNV

   Deelnemers   lid in club   Categorie     Slalom   Figuren 
 Naam   opmerk.   start-
snelheid 
 piste
- G: groot
- M: mini 
 onderliggende piste   boei@snelh.   punten    ranking   alg
klass. 
 punten   combi.
Punten 
 ranking   alg
klass. 
    1 Silkens Ivanna VVW-Gierle  F/U14        Ja G - 6@46 142 1 100 820 124,64 1 100
    2 De Putter Esmee NWWB - Zeeland  F/U12        Ja G - 2@28 114 4 55   0 4 55
    3 Hamelink Kian NWWB - Zeeland  M/U12        Ja G - 1@31 113 5 45   0 4 55
    4 Hamelink Noël NWWB - Zeeland  F/U12        Ja G - 3@40 139 2 80 100 15,2 3 65
    5 Hamelink Johan NWWB - Zeeland  M/Open        Ja G - 1@49 113 5 45   0 4 55
    6 Muller Dana NWWB - Zeeland  F/U12        Ja M - 6@40 70 8 25   0 4 55
    7 Muller Johan NWWB - Zeeland  M/Open        Ja G - 6@55-16m buiten klassement     290 24,795 2 80
    8 De Jonge Daniel NWWB - Zeeland  M/U12        Ja G - 3@40 133 3 65   0 4 55
    9 De Jonge Johnny NWWB - Zeeland  M/Open        Ja G - 2@43 96 7 30   0 4 55

JOBE FUN TOUR 2017 - Zeeuws-Vlaamse Waterskiclub

   Deelnemers   lid in club   Categorie     Slalom   Figuren 
 Naam   opmerk.   start-
snelheid 
 piste
- G: groot
- M: mini 
 onderliggende piste   boei@snelh.   punten    ranking   alg
klass. 
 punten   combi.
Punten 
 ranking   alg
klass. 
    1 Julsing Hugo NWWB - Zeeland  buiten categorie    55 G Nee G - 2@55 42 buiten categorie #N/B 2650 0 buiten categorie  
    2 Klein Hofmeijer Lena  NWWB  F/Open    43 G Nee G - 1@43 43 14 6        
    3 Van Bergen Eva NWWB  F/U12  1,5 boei @ 52 46 G Ja G - 1@52 161,5 1 100        
    4 Wuyts Rob MWK  M/U14    46 G Nee G - 3@46 43 14 6        
    5 Roseboom Quinty NWWB  F/U14    31 G Ja G - 3@37 121 5 45 145 22,04 8 25
    6 Silkens Ivanna VVW-Gierle  F/U14    40 G Ja G - 4@46 140 2 80 1216 184,832 3 65
    7 Van Bergen Sofie NWWB  F/U12            0 19 1 1230 186,96 2 80
    8 Hamelink Noël NWWB - Zeeland  F/U12    28 G Ja G - 6@37 136 3 65 158 24,016 7 30
    9 Oosterhof Rika NWWB  F/Open    40 G Nee G - 1@40 41 17 2        
  10 De Jonge Johnny NWWB - Zeeland  M/Open    40 K Ja G - 6@37 93 7 30        
  11 De Putter Esmee NWWB - Zeeland  F/U12    28 K Ja M - 2@37 60 11 14        
  12 van Miltenburg Alex NWWB  M/U14            0 19 1        
  13 Hamelink Kian NWWB - Zeeland  M/U12    34 K Ja M - 2@40 66 10 17        
  14 De Jonge Annelie NWWB - Zeeland  F/U12            0 19 1        
  15 Fillipo Nina NWWB  F/U17    40 K Ja M - 6@49 88 8 25        
  16 Julsing Klaske NWWB - Zeeland  buiten categorie    46 G Ja G - 6@52 0 19 1        
  17 Kamphus Reinhard NWWB  M/Open  2 ski's 40 K Nee M - 1@40 41 17 2        
  18 Oosterhof Thijs NWWB  M/Open    43 K Ja M - 1@46 77 9 20        
  19 Muller Dana NWSB  F/U12    28 K Ja M - 2@37 60 11 14        
  20 De Jonge Daniel NWWB - Zeeland  M/U12    31 G Ja G - 6@40 136 3 65        
  21 Hamelink Johan NWWB - Zeeland  M/Open    43 G Ja G - 3@49 115 6 35        
  22 Audenaerde Thomas NWWB  M/U12    28 K Ja M - 6@28 46 13 8        
  23 Korsten Matthijs NWWB  M/U17                  1470 140,0175 4 55
  24 Korsten Charlotte NWWB  F/U12                  1270 193,04 1 100
  25 Hof Tycho NWWB  buiten categorie                  2730 0 buiten categorie  
  26 Korsten Dominique NWWB  F/U12                  892 135,584 5 45
  27 Rolvers Lieke NWWB  buiten categorie                  2210 0 buiten categorie  
  28 Korsten Astrid NWWB  F/Open                  900 104,85 6 35

JOBE FUN TOUR 2017 - MWK

   Deelnemers   lid in club   Categorie     Slalom   Figuren 
 Naam   opmerk.   start-
snelheid 
 piste
- G: groot
- M: mini 
 onderliggende piste   boei@snelh.   punten    ranking   alg
klass. 
 punten   combi.
Punten 
 ranking   alg
klass. 
    1 De Putter Esmee NWWB - Zeeland  F/U12    31 M Ja M - 4@40 68 11 14        
    2 Hamelink Kian NWWB - Zeeland  M/U12    28 M&G Ja G - 1@28 107 9 20        
    3 Hamelink Noël NWWB - Zeeland  F/U12    28 G Ja G - 2@34 126 7 30        
    4 Hamelink Johan NWWB - Zeeland  M/Open    40 G Ja G - 4@43 104 10 17        
    5 Reynaers Lander MWK  M/U17    43 G Ja G - 3@49 133 4 55        
    6 Reynaers Finian MWK  M/U14    34 G Ja G - 5@40 123 8 25 88 12,21 3 65
    7 Reynaers Jarne MWK  M/U12    31 G Ja G - 4@37 128 6 35 88 12,21 3 65
    8 De Jonge Daniel NWWB - Zeeland  M/U12    31 G Nee G - 5@31 45,5 12 11        
    9 De Jonge Johnny NWWB - Zeeland  M/Open    34 G Nee G - 1@34 41 15 5        
  10 Silkens Ivanna VVW-Gierle  F/U14    40 G Ja G - 3@46 139,5 2 80 1088 165,376 1 100
  11 Vrancx Celine MWK  F/U17    43 G Ja G - 3@49 139,5 2 80 2080      
  12 Fabré Eva MWK  F/U12  2 ski's 25 M Ja M - 5@28 45,5 12 11        
  13 Fabré Anna MWK  F/U12    28 G Nee G - 3@28 43 14 6        
  14 Wuyts Rob MWK  M/U14    46 G Ja G - 2@52 144,5 1 100 668 92,685 2 80
  15 De  putter Jan-Willem NWWB - Zeeland  M/Open      G Ja G - 5@55 129 5 45