WERELDKAMPIOENSCHAPPEN OPEN
Jaar Slalom heren Figuren heren Start Meth. heren Springen heren Combinatie heren
Organisator Slalom dames Figuren dames Start Meth. dames Springen dames Combinatie dames Interland
1978 B. Wing (AUS) J. Stekelenburg (AUS) B. Wing (AUS) G. Adams (AUS) B. Wing (AUS) AUS
Canberra (AUS) C. Wilkinson (AUS) G. Shipp (AUS) C. Wilkinson (AUS) --- C. Wilkinson (AUS)
1980 B. Wing (AUS) B. Wing (AUS) B. Wing (AUS) B. Wing (AUS) B. Wing (AUS) AUS
Marina World (USA) K. Lampard (AUS) K. Lampard (AUS) D. Pugh (AUS) --- K. Lampard (AUS)
1982 M. Seipel (USA) B. Wing (AUS) B. Wing (AUS) R. Scarpa (USA) B. Wing (AUS) AUS
Acapulco (MEX) D. Pugh (AUS) D. Pugh (AUS) L. Powell (USA) --- K. Lampard (AUS)
1984 R. Scarpa (USA) M. Seipel (USA) G. O'Mahoney (AUS) P. Wellham ((AUS) M. Seipel (USA) AUS
Canberra (AUS) K. Lampard (AUS) D. Pugh (AUS) K. Lampard (AUS) --- K. Lampard (AUS)
1986 R. Scarpa (USA) M. Seipel (USA) G. O'Mahoney (AUS) G. O'Mahoney (AUS) USA
Kelheim (GER) K. Lampard (AUS) K. Lampard (AUS) M. Doherty (GBR) K. Lampard (AUS)
1988 R. Scarpa (USA) R. Powell (USA) R. Trevillian (AUS) R. Powell (USA) USA
Melbourne (AUS) J. Calleri (USA) L. Powell (USA) S. Hermann (GER) L. Powell (USA)
1990 B. Sands (AUS) R. Scarpa (USA) M. Seipel (USA) R. Powell (USA) USA
Jacksonville (USA) J. Calleri (USA) J. Calleri (USA) A. Lawler (USA) J. Calleri (USA)
1992 R. Scarpa (USA) R. Scarpa (USA) L. Bowers (USA) R. Scarpa (USA) USA
Lakeside (GBR) J. Calleri (USA) J. Calleri (USA) B. Leboff (CAN) J. Calleri (USA)
1994 B. Fuchs (USA) J. Pennay (AUS) B. Fritsch (AUS) J. Pennay (AUS) USA
Liverpool (AUS) J. Calleri (USA) J. Calleri (USA) S. Stekelenburg (AUS) J. Calleri (USA)
                                                                                                                                   WERELDKAMPIOENSCHAPPEN OPEN - JUNIORS - SENIORS
Jaar Divisies Slalom Figuren Springen Combinatie Interland
Organisator
1995 Junior Boys J. Macarthur (NZL) J. Macarthur (NZL) P. Nasser (USA) J. Macarthur (NZL) USA
Piqua (USA) Junior Girls K. Russel (AUS) C. Merriman (USA) D. Schmidt (AUS) J. Harris (USA)
1996 Open Men B. Sands (AUS) R. Scarpa (USA) M. Moser (GER) R. Scarpa (USA) USA
Fergus Falls (USA) Open Women J. Calleri (USA) J. Calleri (USA) S. Stekelenburg (AUS) J. Calleri (USA)
1997 Junior Boys J. Lee (USA) J. Lee (USA) Ph. Renoux (FRA) J. Lee (USA) USA
La Mède (FRA) Junior Girls N. De Villiers (RSA) L. Scopes (GBR) N. De Villiers (RSA) N. De Villiers (RSA)
1998 Open Men K. St. Onge (USA) R. Scarpa (USA) E. Berger (RSA) R. Scarpa (USA) USA
Liverpool (AUS) Open Women N. De Villiers (RSA) S. Dodgson (AUS) N. De Villiers (RSA) S. Dodgson (AUS)
1999 Junior Boys T. Gregory (GER) P. O'Neill (AUS) M. Wright (USA) D. Small (GBR) RSA
Houston (USA) Junior Girls N. De Villiers (RSA) N. De Villiers (RSA) N. De Villiers (RSA) N. De Villiers (RSA)
Senior Men J. Valenti (USA) J. Stekelenburg (AUS) J. Stekelenburg (AUS) J. Stekelenburg (AUS) USA
Senior Women F. Dunod (FRA) P. Burio (USA) F. Dunod (FRA) P. Burio (USA)
2000 Open Men J. Lee (USA) R. Scarpa (USA) R. Scarpa (USA) R. Scarpa (USA) USA
Fergus Falls (USA) Open Women N. De Villiers (RSA) N. De Villiers (RSA) N. De Villiers (RSA) N. De Villiers (RSA)
2001 (2002) Junior Boys M. Caruso (USA) A. De Villiers (RSA) M. Caruso (USA) M. Caruso (USA) USA
Otaki (NZL) Junior Girls N. Wright (AUS) A. Shewmaker (USA) A. Shewmaker (USA) A. Shewmaker (USA)
Senior Men W. Farrell (USA) W. Farrell (USA) F. Groen (NZL) W. Farrell (USA) AUS
Senior Women S. Morse (USA) G. Halasz (AUS) G. Halasz (AUS) G. Halasz (AUS)
2002 Open Men K. St. Onge (USA) P. Wehner (FRA) D. Small (GBR) D. Small (GBR) USA
Wallsee Open Women N. De Villiers (RSA) N. De Villiers (RSA) N. De Villiers (RSA) N. De Villiers (RSA)
2003 (2004) Junior Boys G. Wimmer Jr. (AUT) A. De Villiers (RSA) A. De Villiers (RSA) A. De Villiers (RSA) USA
Winter Haven (USA) Junior Girls N. Wright (AUS) A. Stebbeings (AUS) S. Hambl (NZL) N. Wright (AUS)
Senior Men W. Farrell (USA) W. Farrell (USA) L. Bowers (USA) L. Bowers (USA) USA
Senior Women S. Morse (USA) G. Halasz (AUS) K. Scarpa (CAN) S. Morse (USA)
2004 Open Men B. Sands (AUS) D. Small (GBR) D. Small (GBR) D. Small (GBR) USA
Muwala (AUS) Open Women R. George (USA) R. George (USA) R. George (USA) G. Halasz (AUS)
2005 Junior Boys R. Blaauw (AUS) S. Heinrich (RSA) S. Heinrich (RSA) S. Heinrich (RSA) AUS
Witbank (RSA) Junior Girls A. Stebbeings (AUS) A. Stebbeings (AUS) A. Stebbeings (AUS) A. Stebbeings (AUS)
Senior Men T. Failes (Aus) G. Croteau (CAN) F. Groen (NZL) C. Smith (AUS) AUS
Senior Women G. Halasz (AUS) G. Halasz (AUS) G. Halasz (AUS) G. Halasz (AUS)
2006 Open Men K. St. Onge (USA) K. St. Onge (USA) D. Small (GBR) K. St. Onge (USA) USA
Silverado Adna (USA) Open Women N. Wright (AUS) J. Sherwood (USA) R. Normand (USA) R. Normand (USA)
Junior Boys S. Heinrich (RSA) B. Benoist (USA) S. Heinrich (RSA) S. Heinrich (RSA) RSA
Junior Girls E. Helles (USA) A. Stebbeings (AUS) A. Stebbeings (AUS) A. Stebbeings (AUS)
Senior Men G. Croteau (CAN) J. Stekelenburg (AUS) J. Stekelenburg (AUS) J. Stekelenburg (AUS) USA
Senior Women J. Sherwood (USA) J. Sherwood (USA) J. Sherwood (USA) J. Sherwood (USA)
2008 (2009) Open Men K. St. Onge (USA) K. St. Onge (USA) D. Small (GBR) K. St. Onge (USA) USA
Otaki (NZL) Open Women A. Stebbeings (AUS) A. Stebbeings (AUS) A. Stebbeings (AUS) A. Stebbeings (AUS)
Junior Boys S. Heinrich (RSA) S. Heinrich (RSA) S. Heinrich (RSA) S. Heinrich (RSA) RSA
Junior Girls A. Stebbeings (AUS) A. Stebbeings (AUS) A. Stebbeings (AUS) A. Stebbeings (AUS)
Senior Men K. Towers (USA) M. Salber (USA) K. Towers (USA) M. Salber (USA) USA
Senior Women G. Halasz (AUS) G. Halasz (AUS) G. Halasz (AUS) G. Halasz (AUS)
2010 Open Men K. St. Onge (USA) D. Small (GBR) D. Small (GBR) D. Small (GBR) USA
Brandenburg (GER) Open Women E. Heller (USA) A. Stebbeings (AUS) E. Heller (USA) E. Heller (USA)
Junior Boys G. Beattie C. Ebbert D. Arnel D. Arnel USA
Junior Girls C. Rowland G. Groen (NZL) C. Mc Donald A. Koehler
Senior Men K. Derry Jnr D. Schwartz B. Kelly B. Kelly AUS
Senior Women G. Halasz (AUS) G. Halasz (AUS) K. Rowswell G. Halasz (AUS)
2012 Open Men K. St. Onge (USA) K. St. Onge (USA) D. Small (GBR) D. Small (GBR) AUS
Waco (USA) Open Women A. Stebbeings (AUS) G. Groen (NZL) A. Stebbeings (AUS) A. Stebbeings (AUS)
Junior Boys K. Derry (AUS) K. Derry (AUS) E. Aartsen Jr. (FIN) K. Derry (AUS) AUS
Junior Girls G. Groen (NZL) G. Groen (NZL) G. Groen (NZL) G. Groen (NZL)
Senior Men K. Derry Jnr. (AUS) W. Farrell (USA) K. Derry Jnr. (AUS) K. Derry Jnr. (AUS) AUS
Senior Women S. Kirsch (GER) G. Halasz (AUS) S. Kirsch (GER) G. Halasz (AUS)
2014 Open Men K. St. Onge (USA) D. Small (GBR) K. St. Onge (USA) D. Small (GBR)
Mulwala (AUS) Open Women A. Stebbeings (AUS) G. Groen (NZL) A. Stebbeings (AUS) A. Stebbeings
Junior Boys K. Derry (AUS) K. Derry (AUS) K. Eissler (GER) K. Derry (AUS)
Junior Girls B. Fitch (NZL) B. Fitch (NZL) B. Fitch (NZL) B. Fitch (NZL)
Senior Men K. Derry (AUS) K. Derry (AUS) P. Fleck (USA) K. Derry (AUS)
Senior Women G. Halasz (AUS) G. Halasz (AUS) S. Kirsch (GER) G. Halasz (AUS)
2016 Open Men K. St Onge (USA) D. Small (GBR) D. Small (GBR) D. Small (GBR) AUS
Wisconsin (USA) Open Women A. Stebbeings (AUS) G. Groen (NZL) A. Stebbeings (AUS) G. Groen (NZL)
Junior Boys B. Meskers (USA) J. Gerard (USA) T. Heap (GBR) J. Jackson (USA) USA
Junior Girls A. McCauley (USA) A. McCauley (USA) A.McCauley A. McCauley (USA)
Senior Men K. Derry (AUS) D. Baumgartner (USA) B. Kelly (NZL) K. Derry (AUS)
Senior Women S. Hempelmann (GER) T. Jones (USA) S. Kirsch (GER) T. Jones (USA)