EUROPESE (Region EAME) KAMPIOENSCHAPPEN
Jaar Slalom heren Figuren heren Start Meth. heren Springen heren Combinatie heren
Organisator Slalom dames Figuren dames Start Meth. dames Springen dames Combinatie dames Interland
1977 P. Lindenberg (SAF) S. Delsaute (BEL) M. Thomas (GBR) P. Lindenberg (SAF) P. Lindenberg (SAF) SAF
Princes Club (GBR) M. Dorherty (GBR) M. Dorherty (GBR) --- --- M. Dorherty (GBR)
1978 R. Teurezbacher (NED) I. Ramsey (NED) M. Thomas (GBR D. Vergult (BEL) R. Teurezbacher (NED) GBR
Scheich Issel (GER) --- --- --- --- ---
1979 C. Harris (GBR) M. Thomas (GBR) C. Harris (GBR) M. Thomas (GBR) M. Strobbe (BEL) GBR
Thorpe Park (GBR) J. Kojdic (GBR) J. Kojdic (GBR) M. Dorherty (GBR) --- M. Dorherty (GBR)
1980 C. Harris (GBR) P. Pflugl (AUT) M. Strobbe (BEL) R. Teurezbacher (NED) M. Thomas (GBR) GBR
Gent (BEL) A. Mansdorfer (GER) J. Kojdic (GBR) J. Kojdic (GBR) --- R. Maschl (GER)
19981 R. Teurezbacher (NED) M. Strobbe (BEL) R. Teurezbacher (NED) M. Strobbe (BEL) M. Strobbe (BEL) GBR
Beekse Bergen (NED) J. Kojdic (GBR) J. Kojdic (GBR) J. Kojdic (GBR) --- J. Kojdic (GBR)
1982 M. Crespi (ITA) R. Mainwairing (GBR) R. Mainwairing (GBR) I. Ramsey (NED) R. Teurezbacher (NED) GBR
Milano (ITA) J. Kojdic (GBR) J. Kojdic (GBR) J. Kojdic (GBR) --- J. Kojdic (GBR)
1983 C. Harris (GBR) M. Thomas (GBR) R. Teurezbacher (NED) C. Harris (GBR) GBR
Kelheim (GER) T. Robbe (GER) A. Mansdorfer (GER) --- A. Mansdorfer (GER)
1984 R. Teurezbacher (NED) R. Teurezbacher (NED) R. Teurezbacher (NED) R. Teurezbacher (NED) GBR
Grimbergen (BEL) T. Robbe (GER) A. Mansdorfer (GER) --- T. Robbe (GER)
1985 C. Harris (GBR) C. Harris (GBR) --- M. Thomas (GBR) GBR
Wien (AUT) M. Dorherty (GBR) A. Mansdorfer (GER) --- A. Mansdorfer (GER)
1986 R. Mainwairing (GBR) F. Carmin (FRA) R. Mainwairing (GBR) R. Mainwairing (GBR) GBR
Thorpe Park (GBR) M. Dorherty (GBR) M. Dorherty (GBR) M. Dorherty (GBR) M. Dorherty (GBR)
1987 E. Aartsen (NED) D. Carpenter (GBR) M. Crespi (ITA) R. Mainwairing (GBR) GBR
Maurik (NED) M. Dorherty (GBR) J. Pfeiffer (SUI) M. Dorherty (GBR) M. Dorherty (GBR)
1988 K. Smol (NED) F. Carmin (FRA) R. Mainwairing (GBR) F. Carmin (FRA) GBR
Montpellier (FRA) M. Dorherty (GBR) S. Hermann (GER) J. Huyghe (BEL) M. Dorherty (GBR)
1989 B. Sileghem (BEL) R. Mainwairing (GBR) E. Aartsen (NED) R. Mainwairing (GBR) GBR
Kelheim (FRA) M. Dorherty (GBR) M. Dorherty (GBR) S. Hermann (GER) M. Dorherty (GBR)
1990 J. Neiman (BEL) J. Neiman (BEL) E. Aartsen (NED) J. Neiman (BEL) GBR
Amsterdam S. Hermann (GER) M. Dorherty (GBR) S. Hermann (GER) S. Hermann (GER)
1991 J. Neiman (BEL) J. Neiman (BEL) B. Sileghem (BEL) J. Neiman (BEL) GBR
Lakeland (GBR) M. Nutt (GBR) M. Nutt (GBR) A. Aureli (ITA) M. Nutt (GBR)
1992 E. Berger (SAF) E. Aarstsen (NED) B. Sileghem (BEL) J. Neiman (BEL) SAF
Roquebrune (FRA) M. Nutt (GBR) S. Hermann (GER) K. Harding (GBR) J. Pfeiffer (SUI)
1993 B. Sileghem (BEL) P. Wehner (GER) M. Moser (GER) W. Fine (RSA) GER
Viverone (ITA) L. Scopes (GBR) L. Scopes (GBR) S. Hermann (GER) S. Hermann (GER)
1994 P. Wehner (GER) P. Wehner (GER) B. Goggin (GBR) P. Wehner (GER) GER
Albarella (ITA) J. Pfeiffer (SUI) L. Scopes (GBR) K. Harding (GBR) J. Pfeiffer (SUI)
1995 P. Wehner (GER) J. Baillien (BEL) M. Moser (GER) P. Wehner (GER) GBR
Spelthorne (GBR) L. Scopes (GBR) L. Scopes (GBR) K. Harding (GBR) L. Scopes (GBR)
1996 B. Sileghem (BEL) J. Baillien (BEL) M. Moser (GER) B. Sileghem (BEL) ITA
Pölich/Schleich (GER) J. Pfeiffer (SUI) L. Scopes (GBR) K. Harding (GBR) L. Scopes (GBR)
1997 M. Mastelli (ITA) J. Baillien (BEL) M. Colosio (ITA) J. Baillien (BEL) ITA
La Mede (FRA) N. De Villiers (RSA) N. De Villiers (RSA) N. De Villiers (RSA) N. De Villiers (RSA)
1998 P. Renoux (FRA) P. Wehner (FRA) P. Wehner (FRA) P. Wehner (FRA) FRA
Spelthorne (GBR) S. Hermann (GER) E. Valerio (ITA) K. Harding (GBR) S. Hermann (GER)
1999 M. Mastelli (ITA) J. Baillien (BEL) J. Baillien (BEL) J. Baillien (BEL) ITA
Albarella (ITA) I. Boven (NED) I. Boven (NED) I. Boven (NED) K. Grǿnvik (NOR)
2000 M. Mastelli (ITA) P. Wehner (FRA) M. Colosio (ITA) P. Wehner (FRA) GER
Wallsee (AUT) N. De Villiers (RSA) N. De Villiers (RSA) E. Valerio (ITA) N. De Villiers (RSA)
                                                                                                  EUROPESE (Region EAME) KAMPIOENSCHAPPEN OPEN - JUNIORS - SENIORS
Jaar Divisie Slalom Figuren Springen Combinatie Interland
Organisator
2001 Open Men M. Mastelli (ITA) J. Baillien (BEL) J. Baillien (BEL) P. Wehner (FRA) FRA
Albarella (ITA) Open Women K. Grǿnvik (NOR) K. Grǿnvik (NOR) K. Grǿnvik (NOR) K. Grǿnvik (NOR)
Junior Boys G; Meehan (GBR) G. Meehan (GBR) G. Meehan (GBR) G. Meehan (GBR)
2002 Open Men P. Wehner (FRA) E. Aartsen (NED) E. Aartsen (NED) P. Wehner (FRA) FRA
Arc-sur-Tille (FRA) Open Women N. De Villiers (RSA) N. De Villiers (RSA) S. Hempelmann (GER) N. De Villiers (RSA)
Junior Boys G. Wimmer Jr. (AUT) F. Renelt (GER) D. Nolen (NED) G. Wimmer Jr. (AUT) ITA
Junior Girls C. Soravia (ITA) C. Soravia (ITA) C. Soravia (ITA) C. Soravia (ITA)
2003 Open Men M. Mastelli (ITA) P. Wehner (FRA) D. Small (GBR) P. Wehner (FRA) FRA
Albarella (ITA) Open Women S. Hempelmann (GER) K. Gronvik (NOR) K. Gronvik (NOR) K. Gronvik (NOR)
Junior Boys G. Wimmer Jr. (AUT) G. Wimmer Jr. (AUT) D. Goldie (GBR) G. Wimmer Jr. (AUT) GBR
Junior Girls E. Venken (BEL) E. Goldie (GBR) E. Venken (BEL) E. Venken (BEL)
2004 Open Men H. Sam (RSA) D. Small (GBR) D. Small (GBR) D. Small (GBR) GBR
Wallsee (AUT) Open Women K. Gronvik (NOR) K. Gronvik (NOR) K. Gronvik (NOR) K. Gronvik (NOR)
Junior Boys H. Sam (RSA) B. Harris (GBR) H. Sam (RSA) H. Sam (RSA) GBR
Junior Girls E. Goldie (GBR) E. Goldie (GBR) E. Goldie (GBR) E. Goldie (GBR)
2005 Open Men D. Small (GBR) P. Wehner (FRA) D. Small (GBR) D. Small (GBR) GBR
Albarella (ITA) Open Women A. Magheri (ITA) E. Goldie (GBR) S. Hempelmann (GER) S. Hempelmann (GER)
Junior Boys B. Harris (GBR) B. Harris (GBR) B. Harris (GBR) B. Harris (GBR) GBR
Junior Girls E. Goldie (GBR) E. Goldie (GBR) E. Goldie (GBR) E. Goldie (GBR)
2006 Open Men P. Wehner (FRA) P. Wehner (FRA) D. Small (GBR) D. Small (GBR) GBR
Duisburg (GER) Open Women E. Goldie (GBR) E. Goldie (GBR) E. Goldie (GBR) E. Goldie (GBR)
Junior Boys B. Harris (GBR) B. Harris (GBR) R. Mcdonald (IRL) B. Harris (GBR) GBR
Junior Girls E. Goldie (GBR) E. Goldie (GBR) E. Goldie (GBR) E. Goldie (GBR)
Senior Men B. Giacuzzo (FRA) B. Giacuzzo (FRA) J.M. Poncey (FRA) B. Giacuzzo (FRA) FRA
2007 Open Men A. De Villiers (RSA) A. De Villiers (RSA D. Small (GBR) A. De Villiers (RSA) GBR
Arc sur Tille (FRA) Open Women E. Goldie (GBR) E. Goldie (GBR) S. Hempelmans (GER) E. Goldie (GBR)
Junior Boys G. Strydom (RSA) G. Strydom (RSA) G. Strydom (RSA) G. Strydom (RSA) RSA
Junior Girls H. Bullard (GBR) F. Giacuzzo (FRA) F. Giacuzzo (FRA) F. Giacuzzo (FRA)
Senior Men  M. Mastelli (ITA) M. Mastelli (ITA) J.M. Poncey (FRA) E. Combier (FRA) FRA
Senior Women A. Magheri (ITA) F. Michel (FRA) F. Michel (FRA) F. Michel (FRA)
2008 Senior Men P. Wehner (FRA) D. Small (GBR) D. Small (GBR) D. Small (GBR) GBR
Tamworth (GBR) Senior Women E. Goldie (GBR) E. Goldie (GBR) E. Goldie (GBR) E. Goldie (GBR)
Junior Boys G. Strydom (RSA) G. Strydom (RSA) C. Maillard (FRA) G. Strydom (RSA) RSA
Junior Girls H. Bullard (GBR) F. Giacuzzo (ITA) F. Giacuzzo (ITA) F. Giacuzzo (ITA)
Senior Men M. Mastelli (ITA) M. Mastelli (ITA) J.M. Poncey (FRA) J. M. Poncey (FRA) FRA
2009 Open Men D. Small (GBR) D. Small (GBR) D. Small (GBR) D. Small (GBR) GBR
Wallsee (AUT) Open Women A. Magheri (ITA) E. Goldie (GBR) E. Goldie (GBR) E. Goldie (GBR)
Junior Boys K. Ronkainen (FIN) P. Bauwens (RSA) P. Bauwens (RSA) P. Bauwens (RSA) RSA
Junior Girls F. Giacuzzo (FRA) F. Giacuzzo (FRA) H. Bullard (GBR) F. Giacuzzo (FRA)
Senior Men M. Mastelli (ITA) M. Mastelli (ITA) J.M. Poncey (FRA) J.M. Poncey (FRA) ITA
Senior Women A. Magheri (ITA) A. Magheri (ITA) A. Magheri (ITA)
2010 Open Men M. Mastelli (ITA) E. Stagi (ITA) C. Maillard (FRA) M. Mastelli (ITA) GBR
Lydd (GBR) Open Women H. Bullard (GBR) E. Goldie (GBR) K. Roswell (GBR) E. Goldie (GBR)
Junior Boys M. Niebuhr (GER)  A. Chalk (GBR) M. Niebuhr (GER) A. Chalk (GBR) GBR
Junior Girls H. Bullard (GBR) F. Giacuzzo (FRA) F. Giacuzzo (FRA) F. Giacuzzo (FRA)
Senior Men M. Mastelli (ITA) M. Mastelli (ITA) J.M. Poncey (FRA) J.M. Poncey (FRA) GBR
Senior Women K. Roswell (GBR) K. Roswell (GBR) K. Roswell (GBR) K. Roswell (GBR)
2011 Open Men M. Mastelli (ITA) C. Maillard (FRA) S. Wimmer (AUT) C. Maillard (FRA)
Chartres (FRA) Open Women S. Hempelmann (GER) H. Bullard (GBR) H. Bullard (GBR) H. Bullard (GBR)
Junior Boys E. Aartsen Jr. (FIN) T. Baber (GBR) E. Aartsen Jr. (FIN) M. Niebuhr (GER)
Junior Girls H. Bullard (GBR) H. Bullard (GBR) H. Bullard (GBR) H. Bullard (GBR)
2012 Open Men M. Mastelli (ITA) S. Wimmer (AUT) S. Wimmer (AUT) S. Wimmer (AUT) GER
Brielle (NED) Open Women S. Hempelmann (GER) H. Bullard (GBR) S. Hempelmann (GER) H. Bullard (GBR)
Junior Boys E. Aartsen Jr. (FIN) E. Aartsen Jr. (FIN) E. Aartsen Jr. (FIN) E. Aartsen Jr. (FIN) GER
Junior Girls T. Braun (GER) T. Braun (GER)
2013 Open Men M. Pickard (RSA) S. Wimmer (AUT) E. Aartsen Jr. (FIN) S. Wimmer (AUT)
Kimberley (RSA) Open Women S. Hempelmann (GER) S. Addinall (RSA) S. Kirsch (GER) S. Addinall (RSA)
Junior Boys P. Terblanche (RSA) P. Terblanche (RSA) K. Eissler (RSA) K. Eissler (RSA)
Junior Girls S. Addinall (RSA) S. Addinall (RSA) S. Addinall (RSA) S.Addinall (RSA)
Senior Men 2 J.M. Poncey (FRA) J.M. Poncey (FRA) J.M. Poncey (FRA) J.M. Poncey (FRA)
Senior Women 2 S. Kirsch (GER) S. Kirsch (GER) S. Kirsch (GER) S. Kirsch (GER)
2014 Open Men M. Mastelli (ITA) S. Wimmer (AUT) S. Wimmer (AUT) S. Wimmer (AUT)
Wallsee (AUT) Open Women S. Hempelmaan (GER) S. Hempelmann (GER) S. Kirsch (GER) S. Hempelmann (GER)
Junior Boys K. Eissler (GER) K. Eissler (GER) K. Eissler (GER) K. Eissler (GER)
Junior Girls J. Kirsch (GER) J. Kirsch (GER)
Senior Men E. Aartsen Sr. (FIN) E. Aartsen Sr. (FIN) T. Harju (FIN) E. Aartsen Sr. (FIN)
2015 Open Men E. Aartsen Jr. (FIN) R. Molenkamp (NED) K. Eissler (GER) E. Aartsen Jr. (FIN)
Lydd (GBR) Open Women S. Kirsch (GER) S. Kirsch (GER) S. Kirsch (GER) S. Kirsch (GER)
Junior Boys K. Eissler (GER) K. Eissler (GER) K. Eissler (GER) K. Eissler (GER)
Junior Girls J. Kirsch (GER) J. Kirsch (GER) J. Kirsch (GER) J. Kirsch (GER)
Senior Men F. Zinn (GER) D. Tellier (FRA) J.M. Poncey (FRA) F. Zinn (GER)
Senior Women S. Hempelmaan (GER) S. Kirsch (GER) S. Kirsch (GER) S. Kirsch (GER)
2016 Open Men E. Aartsen Jr. (FIN) C. Maillard (FRA) C. Maillard (FRA) GER
Jönköping (SWE) Open Women S. Hempelmann (GER) S. Hempelmann (GER) S. Hempelmann (GER)
Junior Boys T. Heap (GBR) T. Heap (GBR) T. Heap (GBR) T. Heap (GBR)
Junior Girls J. Kirsch (GER) J. Kirsch (GER) K. Smit (NED) J. Kirsch (GER)
Senior Men E. Aartsen (FIN) E. Aartsen (FIN) E. Aartsen (FIN)
Senior Women S. Hempelmann (GER) S. Hempelmann (GER) S. Hempelmann (GER)